Vyrobíme Vám reklamu na mieru.

Potrebujete reklamnú tabuľu, polep prevádzky alebo niektoré reklamné systémy? Zabezpečíme výrobu na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Stačí nás kontaktovať s vašimi požiadavkami.

Reklamné systémy

Potrebujete aby Vás bolo vidieť ? Máme pre Vás kompletné portfólio reklamných systémov.

Výroba svetelnej a nesvetelnej reklamy

Vyrobíme Vám reklamné nápisy individuálnych rozmerov a tvarov. Výroba z rôznych materiálov ako styrodur, debond, komatex a iných. Zabezpečíme montáž vo vašej prevádzke. Potrebujete reklamu aj podsvietiť ? Nie je problém.

Veľkoplošné polepy

Potrebujete polepiť vašu prevádzku, obchod či reštauráciu alebo bar? Vymeriame priestory, navrhneme vhodný materiál, pripravíme grafické návrhy a polep aj zrealizujeme. 

Digitálna a ofsetová tlač

Potrebujete firemné tlačoviny ? Tlačíme od jedného kusu. Pripravíme Vám grafické návrhy vašich tlačovín, ktoré aj sfinalizujeme a vytlačíme.

vizitky

Veľkoplošná tlač

Realizujeme veľkoplošnú tlač na bannery PVC, dierkovaný materiál, textilné plátna a pod. Prezrite si niektoré naše realizácie a kontaktujte nás s Vašimi požiadavkami.

Grafické štúdio.

Pripravíme vám grafické návrhy pre čokoľvek, či začneme s vizitkami alebo kompletným dizajn manuálom, nieje problém v ničom. Prezrite si niektoré naše práce.

Dodávka a potlač textilu

Plánujete firemnú akciu, event alebo potrebujete obliecť vašich zamestnancov? Navrhneme grafické prevedenie,textil dodáme aj potlačíme.

Budete na zjedenie

Pečieme medovníky s vlastným dizajnom. Dodáme cukríky, balený cukor, keksíky, kávové zrná a ďalšie produkty. Stačí si len vybrať.